kasel

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

kasel

Odoslaťod alexandra23saja23 » So 28.Nov. 2009 23:05

Dobry vecer teraz vam nejdem pisat o svojej dcere ale o synovi nma 4.roky ide o jeho kasel zacalo to 4.novembra boli sme u doktorky stim ze ma nadchu a dost kasle hlavne v noci kasel bol taky drazdivy hlienovy taky chrchlavy neviem to presne opisat teplotu nemal tak ho doktorka popocuvala a povedala ze ma zapal priedusiek tak mu dala antibiotika Zinat ,sirup spiropent a Fenorin na nadchu kvapky 12. novembra dobral antibiotika a isli sme na kontrole kasel mal stale nadchu tiez doktorka ho popocuvala a povedala ze uz dycha cisto ze moze ist do skolky a na ten kasel mu dala este Trifet sirup ,maly bol dva dni v skolke a 19. novembra som snim iskla zase doktorke lebo kasel nepresiel a zacal aj vracat tie hlieny a doktorka popocuvala a povedala ze ma zase zahlienene priedusky a na lavej strane aj zapal pluc tak dostal zase antibiotika Unasin Solmukol sirup Spiropen sirup a probiotika Nutrolin -b a spravila mu vytery a moc 26.novembra sme boli na kontrole povedala ze dycha uz cisto z vyterov zistili ze ma aj v hrdle aj nose nejake bacili uz som zabudla ako sa volaju ale ze tie antibiotika co mal ze by mali tie bacili zabit ale ide o to ze ten kasel a nadchu ma stale . A tak moja otazka je preco ma stale ten kasel ked uz vybral dvoje antibiotika. Dakujem za odpoved
alexandra23saja23

Založený: Pi 09.Okt. 2009 9:46

Re: kasel

Odoslaťod Dr. Mráz » Ne 29.Nov. 2009 22:48

Mna by zaujimal RTG hrudnika a ORL vysetrenie.
Obrázok
Dr. Mráz

Založený: Ut 04.Mar. 2008 0:55

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na otázky a odpovede o detských chorobách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.